Michalici

Modeling ciała i ducha

15-02-2021

facebook twitter
Bez tajemnic...

 

TUTAJ! - https://przemyska.pl/2021/02/12/radiowe-forum-mlodych-modeling-ciala-i-ducha/ 

 

„Modeling ciała i ducha” to temat kolejnego „Radiowego forum młodych”, czyli audycji skierowanej do słuchaczy młodych ciałem i duchem. Refleksję nad tym zagadnieniem zaproponował ks. Piotr Sękowski CSMA, pokazując dobre strony troski zarówno o ciało jak i o duszę.

W audycji wzięła udział Natalia Tworek – wschodząca gwiazda modelingu, która opowiedziała ile pracy trzeba włożyć w troskę o swój wygląd, aby spełnić oczekiwania stawiane modelkom. Ta praca w wielu przypadkach zmienia dotychczasowy tryb życia, oraz wymaga pewnych określonych sposobów codziennego zachowania. Trzeba również liczyć się z przykrościami i uwagami skierowanymi od innych, co jednak nigdy nie powinno powodować zniechęcenia lecz motywować do jeszcze większej pracy.

Podobnie jak troszczymy się o nasze ciało, trzeba również nieustannie dbać o naszą duszę. O tym właśnie mówiła w czasie audycji Kamila Smuga stwierdzając, że dusza jest pewnym talentem jaki dał nam Bóg abyśmy go rozwijali. Modeling duszy to stawianie kolejnych kroków ku Stwórcy poprzez modlitwę, rekolekcje czy kierownictwo duchowe.

Ks. Paweł Kowal