Michalici

Ekstremalna Droga Krzyżowa

20-03-2022

facebook twitter
Kochani mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję EDK.

Tegoroczna Ekstremalna Droga Krzyżowa w Miejscu Piastowym odbędzie się w piątek 1 kwietnia. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 19.00 w Sanktuarium św. Michała Archanioła na Górce.

W tej edycji proponujemy do wyboru cztery trasy. Zapisy na wszystkie trasy zostały uruchomione 15 marca. Na stronie www.edk.org.pl można zapoznać się z naszymi trasami i wybrać jedną z nich

Zdecydowaliśmy, że w tegorocznej edycji EDK nasz rejon nie będzie zajmował się sprzedażą pakietów. Decyzja jest podyktowana różnymi względami. Jest natomiast możliwość indywidualnego zaopatrzenia się w pakiet uczestnika poprzez oficjalny sklep EDK - https://sklep.edk.org.pl/. W skład pakietu wchodzi książeczka z rozważaniami, silikonowa opaska na rękę oraz opaska odblaskowa.

Przypominamy, że niezwykle przydatną w czasie drogi jest aplikacja EDK, w której znajdują się rozważania drogi krzyżowej, opis trasy oraz ślad GPS, dzięki któremu łatwiej podążać wybraną drogą. Aplikację można pobrać ze Sklepu Play. Prosimy, aby każdy z uczestników posiadał wyżej wspomnianą aplikację. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, zalecamy wydrukowanie rozważań oraz opisu trasy.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji EDK na michalickiej Górce. O wszystkich ważnych sprawach będziemy na bieżąco informować